Başkent Sağlık Hizmetleri
başkent sağlık
TÜMÜNÜ GÖR

Mobil Sağlık Hizmetleri

Anasayfa » Mobil Sağlık Hizmetleri

Mobil Sağlık Hizmetleri

Başkent İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi, Gezici Sağlık Hizmetlerinin uygulanmasını 2009 kuruluş yılı itibariyle 10 yıldır başarıyla sürdürmektedir. Mobil sağlık hizmetlerinden yapılan tetkik ve tahlillerin klinik değer taşıması, doğru güvenilir ve hastanelerde yerinde yapılan tetkik ve tahlil sonuçlarıyla paralellik göstermesi ancak sağlam bir altyapı, konusunda yetiştirilmiş  uzman tecrübeli personel ve ekipmanla ve oluşabilecek tüm sorunların üstesinden gelecek yüksek iradeyle mümkün olmaktadır.

Mobil Sağlık Taraması

Mobil sağlık hizmeti almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz. Mobil sağlık taraması fiyatı için teklif alınız. Mobil sağlık taramasına katılacak kişi ve tetkik sayısını belirleyerek teklif alabilirsiniz. Sağlık taramasına katılacak kişi sayısı ve tetkik sayısına göre birim fiyatlar mobil sağlık tarama teklifinde yer alacaktır. Ayrıntılar için 0(312) 213 13 50 /114 nolu telefondan veya info@baskentsaglik.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Gezici Odyometri Sağlık Aracı İzin Belgesi

Gezici Röntgen Sağlık Aracı

Başkent İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi, gezici sağlık taramalarında teknoloji, yazılım ve bilişim alanlarının tüm imkanlarından faydalanarak yüksek kalitede hizmet vermektedir. Merkezimiz gezici sağlık araçlarında barkod sistemiyle çalışarak kan ve idrar numunelerin karışması, çekilen PA Akciğer Grafisi, Solunum Fonksiyon Testi ve (İşitme Testi) odyometri test sonuçlarının, testi olan kişilerin borkod ve Tc numarasının altına direk kayıt edilmesiyle, oluşabilecek tüm hata ve yanlışlıkların önüne geçilmiştir. 

 Başkent İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi çalıştığı firmalara kullanıcı adı ve şifre tanımlayarak web sitesi üzerinden sistemde kayıtlı tüm işe giriş ve mobil sağlık tarama sonuçlarına erişebilme çıktı alabilme, hatta bir ve daha önceki sonuçlarıyla kıyaslama imkanını sunmaktadır. 

Mobil sağlık tarama sonuçlarını geçmiş yıllardaki sonuçlarıyla yan yana getirerek, bir önceki sonuç yada sonuçlarıyla kıyaslayarak excel formatında firmalara teslim edilebilmektedir. Mobil sağlık taramasında hedeflenen, yapılan tüm periyodik sağlık tarama sonuçlarının geriye dönük her an ulaşılabilir olmasıdır. Web Sonuç, İşe giriş sağlık tetkikleriyle periyodik sağlık muayenesindeki son tetkik sonuçlarının kıyaslanarak işyeri hekimlerinin periyodik sağlık muayenesinde kullanıma sunulmuştur.